author:

Autumn [flashcards/games]

Spóźniłam się z początkiem roku, ale to naprawdę wina mojego komputera. Niedobrze ignorować antywirusa, a teraz za to płacę utratą niektórych cennych plików.

Za to teraz wybiegam w czasie i stworzyłam pierwsze jesienne materiały.

Mam dla Was piękne karty obrazkowe. Moje już zalaminowane i wycięte, ba! Nawet ich już użyłam 😀 Jest ich ponad 30 i są w trzech rozmiarach do wybrania 🙂 Moje mają rozmiar A5, lubię takie najbardziej 🙂

Karty można wykorzystać do budowania wieży z kubków i wielu innych zabaw 😉

Te piękne kubeczki kupiłam w wakacje w sklepie Flying Tiger.

Do zestawu przygotowałam karty Bingo oraz Memory Game.

 

Odwrót karty stanowią grafiki pobrane z Freepik.com . Niestety, nie wszytskie są darmowe, ale jeśli chcecie znalezc jakieś fajne, darmowe grafiki wpiszcie w wyszukiwarce na stronie Freepik hasło „autumn pattern” i Wam wyskoczą 🙂

 

 

5 Comments
 1. Ola

  Super materiały, dzięki! Na pewno wykorzystam na jesiennych zajęciach. A czy używasz jakiegoś generatora online do tworzenia memory games?

  • Dominika

   Świetnie! :) Memory game tworzę w PicMonkey tak jak całą resztę materiałów. Nie korzystam z generatorów. Jeśli chciałabyś stworzyć memory do gry online to bardzo polecam ten generator - http://www.cnaanaviv.com/memorygame/build.php - jest bardzo prosty w obsłudze, a memo wygląda super.

 2. Jolanta Maliczowska

  dobble grabbed

 3. Lidia

  Witam. Czy tył karty drukowany jest na tej samej kartce, czy a innej?

  • Dominika

   Tak :) Ale używam grubszego papieru :)

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *