Uncategorized

Powtórka last minute przed egzaminem ósmoklasisty

Luty 17, 2020

author:

Powtórka last minute przed egzaminem ósmoklasisty

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na webinar „Powtórka last minute przed egzaminem ósmoklasisty”, który będę miała przyjemność poprowadzić we współpracy z GetCreative. Webinar odbędzie się 05.03.2020 (czwartek) o godz. 19.00 i potrawa 1,5h. Prowadzisz zajęcia o tej porze? Nic się nie martw. Webinar będzie nagrywany i udostępniony wszystkim osobom, które wykupią do niego dostęp.

 

Kiedyś nie przepadałam za zajęciami typowo przygotowującymi do egzaminów. Wydawały mi się nudne i monotonne i stroniłam od nich jak mogłam. Jednak, od kiedy prowadzę swoją szkołę językową zauważam, że zainteresowanie takimi kursami jest ogromne. Postanowiłam wziąć byka za rogi. Spędziłam wiele czasu opracowując własną bazę materiałów oraz strategię nauczania pod egzaminy. I wiecie co? Pokochałam te zajęcia. Mając konkretny plan działania, nie spędzam wiele czasu przygotowując się do nich. W tym roku prowadzę kursy przygotowujące do egzaminu 8-klasisty i matury oraz certyfikatów. FCE, PET i KET. Mimo, że egzaminy te są na różnych poziomach pewne typy zadań są bardzo podobne.

Dla osób, które wykupią wersję rozszerzoną oprócz pomysłów mam również cyfrowe materiały do wydrukowania: e-book „Zestaw ćwiczeń do E8”, w którym znajdziecie aż  70 ćwiczeń, a także kilka gier do druku/wyświetlania na tablicy.

Bez względu na rodzaj wykupionej wersji każdy uczestnik otrzyma linki do kilku gier online, które przygotowałam dla swoich uczniów jako powtórki przed egzaminem. No i caaaaała masa pomysłów i inspiracji na nieszablonowe powtórki, które przygotujecie bez zarywania nocy 🙂

LINK DO ZAPISÓW

 

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *