author:

Dobble – Animals

Jeszcze jedną nogą tkwię w temacie zwierząt, więc przyszedł czas na nowe dobble.

Można grać spokojnie, bez zamartwiania się, że na jakieś karcie nie będzie żadnego pasujące elementu. Dobble zrobiłam z pomocą generatora dobble.

Niestety mój prywatny laptop uległ awarii i na tym, którego teraz tymczasowo używam, nie mam wiele możliwości…Karty więc wrzucam tak „na surowo”, tak jak je zapisałam. Jeśli żal Wam papieru to musicie niestety pokombinować w jakimś programie tekstowym i poupychać dwa rządki kart na jednej stronie. Ale zdolni jesteście, dacie radę! A jak odzyskam swojego laptopa to obiecuje wrzucić karty w oszczędniejszej formie w pdf ;))

Dodaje link do pobrania dobble w pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 Comments
 1. English Freak

  Moje ukochane dobble! Dzięki śliczne :)

 2. Szkoła J. Angielskiego

  Cudowne dziękuje

 3. szuflada.jezykowa

  O tej grze powiedział mi ktoś zaprzyjaźniony. Jest doprawdy fantastyczna. Tylko czasem cena zwala z nóg (jeśli nie trafi się na promocję - oczywiście) Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest ten generator.
  Proponowałabym jeszcze wykorzystać do tej gry pacynki np. do szybkiego pokazywania. Może takie zrobione samemu? Kilka inspiracji tutaj: http://szuflada-jezykowa.blogspot.com/2016/01/maskotki.html
  Pozdrawiam!

 4. Maria

  Hi,
  I can´t speak Polnish, but I really like your dobble. I can´t find the pdf version. May I ask you, could you be so kind and send it to my e-mail? m.cederlova@gmail.com
  thank you so much

  :)

  Maria

 5. Nathalie Moore

  Hi I have just discover your blog and I really like it. I wanted to print the animals dobble but I can't find anything. Could you please tell me what I should do. My pupils in France love to play dobble. Thank you so much. Look forward to hearing from you.
  Nathalie

 6. Funglish

  Great! Here comes the link https://www.dropbox.com/s/xtszawqd62370sb/animals-dobble%20pdf.pdf?dl=0 Try to find the button "Pobierz" (download) and just click on it. Hope it will work.

 7. Lada

  Thank you, very nice and helpful!! You are great! Lada

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *